نقد و برسی اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000

اکو آمپلی فایر بیسکو مدل ZX-9000

نقد و برسی اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000

یکی از تجهیزات صوتی محبوب در بین مردم اکو آمپلی فایر ها می باشند.هر وسیله ای که با جریان الکتریکی با عث افزایش ولوم یا کیفیت صدای یک تون می شود. شما در حالیکه تبلیغات در رسانه های مختلف برای یک آمپلی فایر را چک می کنید. مطمئنا مشخصه ی خروجی وات در هرکانال را مورد بررسی قرار می دهید. یکی 50 وات در هر کانال دیگری 75 ویا دیگری 100 وات در هر کانال خروجی می دهد. هرکدام خروجی بیشتری داشته باشد بهتر است؟ نه لزوما. اکثر مردم فکر می کنند قدرت بیشتر نشان دهنده ی ولوم بیشتر است. مثلا آمپلی فایر با خروجی 100 وات ولوم بیشتری نسبت به آمپلی فایر 50 وات ارائه می دهد؟ نه دقیقا .اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000 از جمله آمپلی های ایده آل با برندی معتبر می باشد که در ادامه با آن آشنا می شوید. در این بررسی و تحلیل با انواع ویژگی های این محصول آشنا می شوید.

 ویژگی های اکو آمپلی فایر بیسکو مدل ا ZX-9000

وظیفه اصلی آمپلی فایرها بهبود کیفیت صدای پخش شده می باشد. صدای تولید شده توسط هر دستگاهی به تنهایی قابل شنیدن نیست. بنابراین صداها به آمپلی فایرها فرستاده می شود تا طی چند مرحله تفکیک شده و بهبود پیدا کنند.

اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000 می تواند قدرت خروجی سیستم پخش شما را به خوبی افزایش دهد . و به این ترتیب سبب بهبود کیفیت صدای مورد نظر شما شود. ازجمله قابلیت های این آمپلی فایر می توان به تنظیم و اعمال افکت بر روی صدا و پاور 2 اهم اشاره کرد. همچنین این محصول دارای عملکرد رکورد جهت ضبط و USB بلوتوث نیز می باشد.

 

دو افکت
مجهز به افکت پینگ پنگی
دارای خروجی2 اهم
مجهز به 4 ورودی میکروفن
دارای خروجی 24 باند
مجهز به 3 آمپلی فایر پر قدرت با پایداری بالا
مجهز به Bluetooth ،(Recorder) با قابلیت (ضبط صدا و USB مجهز به ورود

 

کاربرد اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000

شما می توانید از کاربرد اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000 برای تمامی مجالس عزاداری، هیات، مساجد و… استفاده کنید و از قدرت و کیفیت بالای صدای آن شگفت زده شوید.

وبسایت رویال وکال محصول مورد نظر را با ویژگی های فوق العاده ای به فروش می رساند. این محصول را می توانید با تماس با نمایندگان شرکت تهیه کنید و از شرایط و خدمات پس از فروش آن با خبر شوید. بدون شک کارشناسان ما در بخش فروش در تلاش هستند تا بهترین خدمات را برای شما ارائه بدهند تا خریدی بهینه وبهتری  داشته باشید.

 

 

خرید اکو آمپلی فایر BISCO مدل ZX-9000

پیام خدا بنده لو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *